Jak działamy

Sprawdzamy nieruchomości

Specjalizujemy się w sprawdzaniu dokumentów związanych z nieruchomościami i rozwiązywaniu wątpliwości prawnych powstałych podczas zakupu nieruchomości. Tworzymy wsparcie klienta przy zakupie domu, mieszkania, gruntu czy lokalu usługowego.

Jeżeli stają Państwo przed faktem zakupu nieruchomości albo są Państwo w trakcie zakupu i potrzebują merytorycznego wsparcia, zapraszamy do kontaktu. Po rozmowie z Państwem ocenimy zakres potrzebnej pracy z naszej strony i w terminie 24 godzin sprawdzimy wszelkie potrzebne dokumenty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Oferujemy Państwu także wsparcie w sprawdzeniu kwestii technicznych nieruchomości.

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w zakresie weryfikacji stanu prawnego nieruchomości oraz wszelkich aspektów prawno technicznych związanych z zakupem nieruchomości. Dotyczyc to zarówno nieruchomości na rynku pierwotnym oraz na rynku wtórnym. Nasze doświadczenia wynikają z długiego okresu funkcjonowania na rynku. Doradzaliśmy zarówno podmiotom prywatnym jak i publicznym. Duża część naszych klientów to spółki prawa handlowego lub inne podmioty w formie zinstytucjonalizowanej. Pozwoliło to nam doradzać przy zakupie nieruchomości o bardzo dużej wartości. Nasze doświadczenie w zakresie weryfikacji stanu prawnego nieruchomości jest wielowymiarowe i dotyczy całego procesu biznesowego oraz opieki nad klientem po zakończeniu całej transakcji.